ÜNAL DİJİTAL KOPYALAMA SİSTEMLERİ

Ünal Dijital Kopyalama Sistemleri olarak 17 yılı aşkın süredir Fotokopi , Faks , Yazıcı cihazları satış ve Teknik servisi konusunda siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için gayret göstermektedir. Tecrübeli ve konusunda uzman ekibiyle satış sonrası verdiği hizmette, müşterilerinin memnuniyeti ve güvenilirlik ilkesini ön planda tutmaktadır.

Ürün portföyünde bulunan Dijital Fotokopi, Dijital Çok Fonksiyonlu Fotokopi, Dijital Renkli Baskı Makinası, Lazer Yazıcı ve Yazılım ürünleri ile maliyetleri azaltacak, verimliliği arttıracak çevre dostu baskı ve kopyalama çözümleri sunmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda; sayfabaşı maliyet anlaşması, makine kiralama, kurumsal baskı destek merkezi, doküman takip sistemi, ödeme kartlı sistemler, değişken veri basımı, doküman yönetimi ve veri yakalama, güvenli baskı çözümleri, yazıcı ve ağ yönetim sistemleri çözümleri sunarak değer katmaktadır.

Uzman satış kadrosu ve eğitimli servis personeli ile hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Fotokopi, Faks ,Printer cihazlarının satışının yanı sıra satış sonrası yerinde teknik servis, orjinal sarf malzemeler ve yedek parça temininde en cazip imkanları sunmaktayız. Bildirilen arıza ve servis ihtiyaçlarına aynı gün veya bir sonraki gün cevap vererek, kullandığınız fotokopi, faks, yazıcı cihazlarından en iyi verimi almanız için özenle çalışmaktayız. Daimi olarak çalıştığımız kamu kuruluşu ve özel şirketin servis hizmetinde müşterilerimizin güvenlerini kazanarak, istikrarlı bir performans çizmekteyiz. Bu imkanlardan faydalanmak ve cihazlarınızı uzman personelimize teslim ederek maksimun verim almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Türkiye’de, ofis dokümantasyonu alanında, sunulan hizmet ve ürün çeşitliliği açısından geldiğimiz kilit noktada birçok çözüm odaklı projenin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz.


FOTOKOPİ ÜRÜNLERİMİZ

• Fotokopi Makinası
• Faks Printer
• Siyah/Beyaz Dijital Fotokopi Makineleri
• Renkli Fotokopi Makineleri
• Renkli Dijital Fotokopi Makineleri
• Mono Lazer Yazıcılar
• Renkli Yazıcılar
• Printer Kiralama Servisi
• Sarf Malzemeleri
• Toner, Kartuş, Kağıt, Yazıcılar, ve Refiller

 

MİSYONUMUZ

Ünal Dijital Kopyalama Sistemleri müşterilerine, ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak ürün ve servis çözümleri sağlayarak müşterilerinin memnuniyetini sağlamak,sunduğu çözüm ve hizmetler ile rakipleri arasında fark yaratarak sürekli liderlik pozisyonunda kalmak, sağladığı hizmet ve sunduğu çözümler ile tüm müşterilerine maliyet, verimlilik ve süreklilik alanlarında artı değer yaratabilmek, tüm çalışanlarına çağdaş, üretken ve verimli iş ortamı ve sürekli istihdam güvencesi sağlamak.


İLKELERİMİZ
Güvenilirlik
Verimlilik
Etkinlik
Kararlılık
Girişimcilik
Yaratıcılık
Mükemmeliyetçilik
İlkeli olmak
İnsan odaklı olmak
Sonuç odaklı olmak
Değişime açık olmak
Takım ruhuyla hareket etmek

 

VİZYONUMUZ

İş süreci ve doküman yönetimi ile müşterilerine kaliteli, verimli, ekonomik ve hızlı hizmet sunarak güvenilir, tercih edilen ve lider firması olmayı vizyon olarak belirlemiştir.

© 2021, Ünal Dijital Kopyalama Sistemleri. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu e-ticaret sitesi Naature® - Hazır E-ticaret Paketi altyapısını kullanmaktadır.

Ödeme Seçenekleri